ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ: Τελικό πρόγραμμα μαθημάτων της εξεταστικής περιόδου Ιανουαρίου 2020

Για τις ώρες και μέρες εξέτασης μαθημάτων Φιλοσοφίας και Παιδαγωγικής, οι φοιτητές/τριες του Τμήματος Φ.Π.Ψ. παρακαλούνται να συμβουλεύονται το συνημμένο Πρόγραμμα Εξεταστικής στο Αρχείο 3_ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ_ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020.

Για τις ώρες και μέρες εξέτασης μαθημάτων Ψυχολογίας, οι φοιτητές/τριες παρακαλούνται να συμβουλεύονται το Πρόγραμμα Εξεταστικής του Τμήματος Ψυχολογίας, το οποίο είναι αναρτημένο στην ιστοσελίδα του εν λόγω Τμήματος. Ειδικότερα, οι επί πτυχίω φοιτητές/τριες που οφείλουν μαθήματα Ψυχολογίας καλούνται να συμβουλεύονται και νέο, συμπληρωματικό Πρόγραμμα εξεταστικής (για παλιά μαθήματα και μαθήματα εαρινών εξαμήνων), το οποίο έχει αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Τμήματος Φ.Π.Ψ. (βλ. σχετική ανακοίνωση: “Ανακοίνωση για τους φοιτητές του Φ.Π.Ψ. αναφορικά με τα πτυχιακά μαθήματα της Ψυχολογίας”).

Αρχείο 3_ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ_ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΣ 2020