Ανακοίνωση για τη δήλωση προσφερόμενων μαθημάτων από το Τμήμα Φιλολογίας για τους φοιτητές του Τμήματος Φιλοσοφίας – Η ανακοίνωση ανανεώνεται διαρκώς

Σας ενημερώνουμε ότι τα κάτωθι μαθήματα από τα προσφερόμενα του Τμήματος Φιλολογίας δεν έχουν πλαφόν στο σύνολο των φοιτητών, βάσει της υπ’ αριθμ. 775/27-10-2020 Συνεδρίας του Τμήματος Φιλολογίας, οπότε, στην περίπτωση που αντιμετωπίσατε πρόβλημα λόγω συμπλήρωσης του ορίου των φοιτητών, μπορείτε να προβείτε κανονικά σε δήλωση.

1. ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Ι – Γ: ΤΡΑΓΩΔΙΑ: ΑΙΣΧΥΛΟΥ ΧΟΗΦΟΡΟΙ (διδάσκουσα κ. Γκαστή Ελένη)

2. ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Ι – Δ: ΤΡΑΓΩΔΙΑ: ΕΥΡΙΠΙΔΟΥ ΒΑΚΧΑΙ  (διδάσκουσα: κ. Γκαστή Ελένη

Για τα μαθήματα:

ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Ι – B: ΟΜΗΡΟΥ ΙΛΙΑΔΑ (διδάσκουσα κ. Ζωγράφου Αθανασία) το όριο έχει διευρυνθεί από τους 50 στους 70 φοιτητές.

ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Ι –Δ: Λατινική ΛΥΡΙΚΗ ΠΟΙΗΣΗ (διδάσκων κ. Παππάς Βασίλειος) το όριο έχει διευρυνθεί από τους 50 στους 70 φοιτητές.

ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ Ι –Α: Λατινική Γλώσσα (διδάσκoντες κ.κ.  Πολυμεράκης Φώτης, Παππάς Βασίλειος) το όριο έχει διευρυνθεί από τους 50 στους 70 φοιτητές.

ΛΑΤΙΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Ι -Γ: Βιργιλείου Αινειάδα (διδάσκων κ. Πολυμεράκης Φώτης) το όριο έχει διευρυνθεί από τους 50 στους 70 φοιτητές.