Προσφερόμενα μαθήματα από το Τμήμα Φιλολογίας και το Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας για το ακαδημαϊκό έτος 2020 2021

Προς διευκόλυνση των φοιτητών και πριν την έναρξη των δηλώσεων επαναφέρουμε την ανακοίνωση που αναρτήθηκε στο site του Τμήματος στις αρχές του χειμερινού εξαμήνου και αφορά στα προσφερόμενα μαθήματα από το Τμήμα Φιλολογίας και το Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας.

Υπενθυμίζουμε ότι το μάθημα “Αρχαία Ελληνική Γλώσσα ΙΙ”, που διδάσκει ο κ Ζέκας Χριστόδουλος μπορούν να το δηλώσουν μέχρι 150 φοιτητές.

Επίσης, το μάθημα “Θρησκεία”, που διδάσκει η κ. Ζωγράφου Αθανασία μπορούν να το δηλώσουν μέχρι 70 φοιτητές.

Για τα υπόλοιπα προσφερόμενα μαθήματα από το Τμήμα Φιλολογίας το όριο ανέρχεται στους 50 φοιτητές (βάσει απόφασης της Συνέλευσης του Τμήματος Φιλολογίας), πλην του μαθήματος που προσφέρει η κ. Γκαστή το οποίο δεν έχει όριο φοιτητών.

ΠΡΟΣΦΕΡΟΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ Φιλολογίας Ιστορικό