ΔΗΜΙΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ 3 Δεκεμβρίου, 2021

Δράση ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΚΑΙ ΠΟΛΗ [Συνδιοργάνωση: Τμήμα Φιλοσοφίας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων – Δήμος Ιωαννιτών] Εργαστήρι: ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ – ΠΡΟΒΟΛΗ  ΤΑΙΝΙΑΣ “W I T T G E N S T E I N”, ΙΩΑΝΝΙΝΑ, KΥΡΙΑΚΗ, 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021, ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ “Δ. ΧΑΤΖΗΣ” (ΠΑΛΑΙΑ ΣΦΑΓΕΙΑ)

ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ-ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ-ΠΡΟΓΡΑΜΜA 2021-2022   ΠΡΟΒΟΛΗ  ΤΑΙΝΙΑΣ W I T T G E N S T E I N ΙΩΑΝΝΙΝΑ, KΥΡΙΑΚΗ, 5 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2021, ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ “Δ. ΧΑΤΖΗΣ” (ΠΑΛΑΙΑ ΣΦΑΓΕΙΑ)

Μετεγγραφές φοιτητών ακαδημαϊκού έτους 2021-2022

Παρακαλούνται οι φοιτητές που αιτήθηκαν μετεγγραφής στο Τμήμα Φιλοσοφίας της Φιλοσοφικής Σχολής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων να καταθέσουν είτε αυτοπροσώπως είτε με ταχυδρομείο στη Γραμματεία του Τμήματος από Παρασκευή 3 Δεκεμβρίου 2021 μέχρι και Παρασκευή...