ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΟΡΚΩΜΟΣΙΑ

Οι φοιτητές που επιθυμούν να συμμετέχουν στην επόμενη ορκωμοσία παρακαλούνται να στείλουν στο mail της Γραμματείας (grampedp@uoi.gr) τη συνημμένη αίτηση-υπεύθυνη δήλωση μαζί με μια απλή φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας.

Περίοδος αιτήσεων για ορκωμοσία: Από 02-03-2022 έως και 14-03-2022

Τη συγκεκριμένη αίτηση-υπεύθυνη δήλωση πρέπει να τη στείλουν και οι φοιτητές που έχουν ξανακάνει στο παρελθόν αίτηση ορκωμοσίας αλλά για κάποιο λόγο δεν μπόρεσαν να παραστούν.

a2-aitisi-ptychioy-diplomatos-2-1 (2)

Η ορκωμοσία του Τμήματος Φιλοσοφίας της Φιλοσοφικής Σχολής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων θα διεξαχθεί την Τετάρτη, 30 Μαρτίου 2022, στις 09:00 π.μ. στην αίθουσα τελετών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων “Γ. Μυλωνάς” (άνωθεν του φοιτητικού εστιατορίου).

Θα ακολουθήσει νεότερη ανακοίνωση, για το λόγο αυτό να παρακολουθείτε συνεχώς την ιστοσελίδα του Τμήματος.

Από τη Γραμματεία Τμήματος Φιλοσοφίας