ΔΗΜΙΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΑΝΑ ΗΜΕΡΑ 4 Μαρτίου, 2022

Aνακοίνωση για το μάθημα “Βυζαντινοί Ιστορικοί και Χρονογράφοι του 6ου αι: Το έργο του Αγαθία του Σχολαστικού”

Το μάθημα ΦΣ-ΦΓ402 (ΝΕΛ 122 -κωδικός για τους φοιτητές που ακολουθούν το Πρόγραμμα Φ.Π.Ψ) “Βυζαντινοί Ιστορικοί και Χρονογράφοι του 6ου αι: Το έργο του Αγαθία του Σχολαστικού”, διδάσκων κ. Αλεξάκης Αλέξανδρος διδάσκεται κάθε Δευτέρα,...

Ενημέρωση για την πρακτική άσκηση

Ενημερώνουμε τους φοιτητές μας ότι στην πρακτική άσκηση μπορούν να συμμετέχουν όσοι φοιτητές διανύουν το Ε’ ή ΣΤ’ ή Ζ ή Η’  εξάμηνο και εξής.

Αναβολή μεταπτυχιακών μαθημάτων κ. Λεοντσίνη στο Π.Μ.Σ. “Ελληνική Φιλοσοφία – Φιλοσοφία των Επιστημών”

Λεοντσίνη_ΑΝΑΒΟΛΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ_Ελληνική Φιλοσοφία_04_03_22.doc Λεοντσίνη_ΑΝΑΒΟΛΗ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ_Νεοελληνική Φιλοσοφία_04_03_22.doc