Ανακοίνωση για τη διεξαγωγή μαθημάτων μέσω της πλατφόρμας ασύγχρονης τηλεκπαίδευσης (e-course) του Π.Ι.

Οι φοιτητές και οι φοιτήτριες του Τμήματος καλούνται να ενημερωθούν για τη διεξαγωγή των μαθημάτων τους από την Πλατφόρμα Ασύγχρονης Τηλεκπαίδευσης του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (e-course), καθώς από τις 26-3-2020 τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται διαδικτυακά.

Οι μέρες και ώρες των μαθημάτων θα είναι οι αντίστοιχες του ωρολογίου προγράμματος.

Λεπτομέρειες για τη διεξαγωγή του μαθήματος θα υπάρχουν από τους διδάσκοντες στην ηλεκτρονική πλατφόρμα του μαθήματος.

Οι φοιτητές θα πρέπει να εγγραφούν στα αντίστοιχα e-courses των μαθημάτων που παρακολουθούν αυτό το εξάμηνο, ανεξάρτητα από το ότι δεν έχουν υποβάλλει ακόμη δήλωση μαθημάτων εαρινού εξαμήνου.