Ανακοίνωση για τις εξετάσεις των μαθημάτων της κ. Παπαδοπούλου Σμαράγδας

Τα  μαθήματα που θα εξετασθούν γραπτώς δια του TEAMS είναι:

-Γλωσσική έκφραση στην παιδαγωγική θεάτρου (εδώ να αναφέρετε στο γραπτό σας τίτλους και εργασίες εργασιών (ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΩΝ, ΠΡΟΣΘΕΤΙΚΩΝ-ΠΙΘΑΝΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΕ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΧΕΙΜΩΝΑ-ΑΛΑΝΤΙΝ)

Μάθημα : Γλωσσική Έκφραση στην παιδαγωγική του θεάτρου, γραπτή  εξέταση

ΚΩΔΙΚΟΣ:   jbt97qp (Παρασκευή 26/6, 17.μμ).

ΑΝΑΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΣΤΗ ΘΕΣΗ assignmentsόταν έχει προγραμματιστεί να ανοίξει και δεν το βλέπετε.

θα λάβω υπόψη σοβαρά καθώς είχα δεσμευτεί αρχικά για απαλλαγή σας μέσω εργασιών.

Πιο κάτω θα βρείτε τους κωδικούς. Οι φοιτητές από το Τμήμα Φιλοσοφίας θα πρέπει να ακολουθήσουν την ίδια διαδικασία γραπτώς.

όσοι φοιτητές ανήκουν σε ειδικές ομάδες και πρέπει δια του νόμου να δώσουν προφορικά το μάθημα ΓΛΩΣΣΙΚΗ ΕΚΦΡΑΣΗ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΘΕΑΤΡΟΥ ΑΣ ΣΥΝΔΕΘΟΥΝ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΣΤΟ Μάθημα Οι γλώσσες του Πόνου στην εκπαίδευση και την καθημερινή ζωή με κωδικό m23av0e 3.30 μμ  ή στα επόμενα στις 7 μμ με κωδικό vg3hbyv (τεχνικές αφηγημ. Λόγου στην εκπ. πράξη.

«Οι γλώσσες του πόνου στην εκπαίδευση και την καθημερινή ζωή/προφορική  εξέταση» (Παρασκευή 26/6)ΚΩΔΙΚΟΣ: m23av0e ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗ ΜΕ ΤΗ ΔΙΔΑΣΚΟΥΣΑ.

ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ λόγω της φύσης των μαθημάτων  ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΑ ΒΙΒΛΙΑ, ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ και είναι κριτικής ανάπτυξης με το σύγγραμμα και ό,τι άλλο επιθυμείτε ως υλικό οργάνωσης μαθήματος. Όπως ακριβώς δουλεύει σε φυσικές συνθήκες για να προετοιμαστεί ένας δάσκαλος στα μαθήματά του.

ΠΡOΣΟΧΗ: ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΥΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ/_ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙΤΕ(προς τα κάτω στις ομάδες του teams). ΣΤΟ ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ -ΗΘΟΠΟΙΟ/ΟΧΙ ΣΤΙΣ ΜΑΣΚΕΣ.

Μάθημα:  «πρώτη ανάγνωση και Γραφή»:  ΚΩΔΙΚΟΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ  : u2tcmal

Παρακαλώ να κάνετε εγκαίρως εγγραφή σε teams , e-course και να παρακολουθείτε ανακοινώσεις εκεί, όπως και να προβείτε σε εγγραφή για εξέταση μαθήματος σύμφωνα με τις οδηγίες.

Τα  μαθήματα που θα εξετασθούν γραπτώς είναι:

-Πρώτη Ανάγνωση και Γραφή (Τετάρτη 9-11πμ)

ΠΡOΣΟΧΗ: ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΥΛΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ/_ΜΗΝ ΜΠΕΙΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΘΗΜΑ ΣΤΟ ΕΑΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΚΑΙ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙΤΕ(προς τα κάτω στις ομάδες του teams).ΕΙΚΟΝΙΔΙΟ ΜΕ ΤΑ ΜΟΛΥΒΙΑ

ΟΛΟΙ ΓΡΑΠΤΩΣ ΜΕ ΣΧΕΔΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ ΠΟΥ ΦΤΙΑΞΑΤΕ.

———————————————————————

(πλην ειδικών κατηγοριών φοιτητών που απαιτείται προφορική εξέταση στην «Πρώτη ανάγνωση και Γραφή» που θα συνδεθούν με τον κωδικό του επόμενου μαθήματος την Τετάρτη 17/6/2020  στις 11.15

Μάθημα: Διαπολιτισμική αγωγή και εκπαίδευση-με το εικονίδιο τυμπάνου.

ΚΩΔΙΚΟΣ ΠΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΚΑΤΟΠΙΝ ΣΥΝΕΝΝΟΗΣΗΣ ΜΕ