ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2021 ΔΙΔΑΣΚΟΥΣΑ: Α. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ

Παρακαλούνται οι φοιτητές/τριες που προτίθενται να εξεταστούν προφορικά ή γραπτά, αντίστοιχα, στα παρακάτω μαθήματα κατά την εξεταστική περίοδο Σεπτεμβρίου 2021, σύμφωνα με το ισχύον πρόγραμμα, να προβούν στα παρακάτω:

1. να λάβουν υπόψη τους τις σχετικές οδηγίες για την εξ αποστάσεως εξέταση μέσω MS TEAMS,
  2. να ενημερωθούν για την ύλη και τις οδηγίες για την εξέταση του κάθε μαθήματος από το e-course,
  3. να εγγραφούν υποχρεωτικά στην αντίστοιχη ψηφιακή ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ του MS TEAMS,  σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα:
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ/ΩΡΑ ΜΑΘΗΜΑ ΚΩΔΙΚΟΣ ΑΙΘΟΥΣΑΣ

ΠΡΟΦΟΡΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ MS TEAMS

1thhcuf

18:30

Προσοχή: Η εξέταση του μαθήματος ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΘΕΩΡΙΑΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΙΕΣ ΤΟΥ ΥΠΟΚΕΙΜΕΝΟΥ (ΕΥ VIIΙ) θα γίνει ΓΡΑΠΤΑ και όχι προφορικά, όπως εκ παραδρομής εμφανίζεται στο ισχύον πρόγραμμα.

Η εγγραφή στην Αίθουσα Εξέτασης ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΑΠΟΔΟΧΗ ΤΩΝ ΟΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΕΩΝ ΤΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ (αποδοχή του ελέγχου ταυτοπροσωπίας με κάμερα/μικρόφωνο, απαγόρευση καταγραφής κτλ. Βλέπε και αναλυτικές οδηγίες του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων)

Η ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΝΑ ΕΧΕΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΩΣ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ ΤΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ.

ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ Η ΕΓΚΑΙΡΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΣΤΗΝ ΑΙΘΟΥΣΑ ΕΞΕΤΑΣΗΣ, ΤΗΝ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ, ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΡΗΘΕΙ ΤΟ ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΩΝ ΕΝΕΡΓΕΙΩΝ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΣ ΟΛΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ.

Η Διδάσκουσα

Α. Μπουκουβάλα