Δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου 2021-2022 (για τους φοιτητές του Προγράμματος Σπουδών Φιλοσοφίας)

Ημερομηνία υποβολής δηλώσεων: από 29/03/2022 έως και 10/04/2022.

Παρακαλείσθε να αναγνώσετε προσεκτικά τις οδηγίες των δηλώσεων, πριν προβείτε στην οριστική υποβολή της δήλωσης μαθημάτων.

Επισυνάπτεται το σχετικό αρχείο.

diloseis-mathimaton-Φιλοσοφίας

Σας ενημερώνουμε ότι βάσει της απόφασης των υπ’ αριθμ. 795/22-06-2021 και 802/26-10-2021 συνελεύσεων του Τμήματος Φιλολογίας έχει τεθεί όριο στον αριθμό των φοιτητών που μπορούν να παρακολουθήσουν προσφερόμενα μαθήματα από το Τμήμα Φιλολογίας πλην των μαθημάτων που αναγράφεται ότι δεν υπάρχει όριο. Συνεπώς, θα πρέπει να προβείτε σε οριστική δήλωση για τα προσφερόμενα από το Τμήμα Φιλολογίας βάσει του αναγραφόμενου ορίου στο επισυναπτόμενο αρχείο. Για το λόγο αυτό προσφέρονται αρκετά μαθήματα για να μπορεί να υπάρξει διαμοιρασμός. Όριο στον αριθμό των φοιτητών για τα προσφερόμενα μαθήματα από το Τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας δεν έχει τεθεί.

Επισυνάπτεται το σχετικό αρχείο.

ΠΡΟΣΦΕΡΟΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ Φιλολογίας Ιστορικό ακαδ. έτος 2021 2022

Όριο στον αριθμό των φοιτητών για τα προσφερόμενα μαθήματα από το Τμήμα Εικαστικών Τεχνών και Επιστημών της Τέχνης δεν έχει τεθεί.

Στα προσφερόμενα μαθήματα από το Τμήμα Ψυχολογίας το όριο ανέρχεται στους 30 φοιτητές ανά μάθημα.